Tarasovsky Bucha

Зупинка приміської електрички в Лісовій Бучі: депутат Рибальченко просить Федорука сприяти у переговорах із Укрзалізницею

Зупинка приміської електрички в Лісовій Бучі: депутат Рибальченко просить Федорука сприяти у переговорах із Укрзалізницею

Депутат Бучанської міської ради від фракції «Європейська Солідарність» Юрій Рибальченко звернувся до мера Бучи Анатолія Федорука сприяти в організації зупинки «Лісова Буча» на міжміському залізничному сполученні між Бучею та Києвом.

«Бучанська ОТГ, згідно діючого меморандуму, відшкодовує витрати з перевезення бучанців пільгових категорій філії Південно-Західної Залізниці. Також багато мешканців Лісової Бучі придбали довгострокові проїзні абонементи за цими залізничними маршрутами і щодня користуються ним в обидві сторони. З міркувань безпеки та комфорту наших громадян необхідно розвантажити кінцеву зупинку у Бучі та організувати додаткову зупинку поїздів на станції «Лісова Буча».

Прошу мера Анатолія Федорука клопотати з цим важливим для нашої громади питанням до керівництва Південно-Західної залізниці та допомогти бучанцям зручно та безпечно доїжджати до столиці та у зворотному напрямку», - заявив Рибальченко.

Як відомо, рух приміських поїздів до столиці сполученням Буча-Святошин №№7012, 7014, 7016, 7020, 2022 та зі зворотнім сполученням Святошин-Буча №№ 7011, 7013, 7015, 7019 організовано з 15 березня 2021 року, але ці електропоїзди не зупиняються в Лісовій Бучі. Це перевантажує кінцеві зупинки та створює незручності бучанцям.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.