Tarasovsky Bucha

Зупинка «Лісова Буча»: Депутати просять міську владу допомогти у переговорах з Укрзалізницею

Зупинка «Лісова Буча»: Депутати просять міську владу допомогти у переговорах з Укрзалізницею

Депутати Бучанської міської ради від фракції «Європейська Солідарність» за численними зверненнями громади продовжують вирішувати питання організації зупинки столичних електропоїздів на станції «Лісова Буча».

Зокрема, у березні цього року до Бучанського міського голови Анатолія Федорука звернувся Юрій Рибальченко з проханням провести переговори із керівництвом регіональної філії «Південно-західна залізниця" щодо організації зупинки в Лісовій Бучі. Бучанська міська рада направила таке клопотання.

Це питання підняла також депутатка Бучанської міської ради від фракції "Європейська Солідарність" Єфимович Наталія, зібравши з громадою у лютому цього року понад 200 підписів під зверненням до мера. Вона отримала відповідь від регіональної філії «Південно-західна залізниця", що це питання компанія взяла до розгляду.

Наталія Єфимович звернулася до секретаря Бучанської міськради Тараса Шаправського та голови комісії з питань транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг БМР Василя Олексіюка з проханням сприяти корегуванню графіків поїздів та облаштувати на станції прилади контролю.

«Отримала відповідь від АТ Укрзалізниці. Щодо врегулювання графіку руху ранкових потягів на Київ. Дуже прошу, Тарас Шаправський, приділити більше уваги контролю за грудневими процесами зміни графіків. І виділенню коштів для облаштування станцій приладами контролю. Давайте вимагати покращення умов перевезення бучанців. Адже електричка - це гарна альтернатива простоюванню в заторах на автівці.
Василь Олексіюк, зверніть увагу на цю проблему, як голова транспортної комісії! Ми готові підсилити позицію транспортної комісії з вимогою обладнати належним чином станцію Лісова Буча, аби все таки електрички зупинялися і тут», - заявила Наталія Єфимович.

Вона зауважила, що понад 200 підписів громадян, зібрані під зверненням, говорять про надзвичайну актуальність вирішення цього питання в Бучанській громаді.

Вчора повідомлялося, що депутат міськради, голова «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ Юрій Рибальченко разом із колегами посадив дерева на бульварі Назарія Яремчука.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.