Tarasovsky Bucha

Зміни до бюджету Бучанської міської ради. Куди будуть спрямовані субвенції?

Переглядів: 51Коментарі: 0
Новини регіону
Зміни до бюджету Бучанської міської ради. Куди будуть спрямовані субвенції?

Депутатка Бучанської міської ради, голова фракції «Європейської Солідарності» Катерина Українцева повідомила про те, куди будуть спрямовані субвенції з державного бюджету, ухвалені депутатами Рішенням п’ятнадцятої сесії 29 липня.

«Проектом рішення про внесення змін до бюджету пропонувалося прийняття субвенції з державного бюджету на інсулін у сумі 613 тис.грн, субвенції з обласного бюджету в рамках програми "Нова українська школа" на суму 1 760 256,00 грн, субвенції з державного бюджету на суму 3 468 900,00 грн на придбання квартир для внутрішньо переміщених осіб.
За рахунок перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету 501 310,00 грн. - на центри первинної медичної допомоги, 200 000,00 - на Бучанський консультативно-діагностичний центр, 450 000,00 - на компенсацію виплат на пільговий проїзд автомобільними та залізничним транспортом», - зазначила Катерина Українцева.

Депутатка також наголосила, що депутати з «Європейської Солідарності» вважають недостатньо обґрунтованим додаткові витрати на реконструкцію фонтану, що розташований в межах дитячої зони в Бучанському міському парку у сумі 1 449 552,00 грн.

«Представники фракції ЄС заперечували по цьому питанню на бюджетній комісії, комісіях житлово-комунального господарства та соціально-економічного розвитку, а також на погоджувальній раді, та безпосередньо на сесії. Розуміючи важливість прийняття бюджетних рішень, ми запропонували прийняти альтернативне рішення - врахувати усі соціальні питання, але виключити з проекту витрати на фонтан в парку, оскільки масові звернення бучанців свідчать про необхідність фінансування інших, більш критичних питань, таких як ремонт доріг, будівництво центральної каналізації, де її немає роками, будівництво тротуарів для безпечного руху дітей до школи, інших соціальних об'єктів. І, звісно, 1,5 млн грн - це саме та сума, якою можна вирішити питання хоча б по одному такому об'єкту», - говорить Українцева.

Вона зауважила, що зміни до бюджету були ухвалені на сесії та висловила подяку колегам з Київської обласної ради, де «Європейська Солідарність» представлена найбільшою фракцією.

Раніше депутат Бучанської міської ради, голова «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ Юрій Рибальченко повідомив громаду про основні рішення п’ятнадцятої сесії, які були ухвалені 29 липня.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.