Tarasovsky Bucha

Жовтневий рейтинг політичних партій від КМІС. ЄС – на першому місці

Переглядів: 38Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Жовтневий рейтинг політичних партій від КМІС. ЄС – на першому місці

За політсилу Порошенка готові проголосувати майже 16% виборців.

Рейтинг партій на виборах до Верховної Ради України змінився за останній місяць.

Як свідчать дослідження, проведені Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), якби вибори до парламенту відбулися найближчим часом, то більшість українців обрала би представників «Європейської солідарності». За політсилу п’ятого президента Петра Порошенка готові проголосувати 13,9% серед усіх респондентів і 15,7% серед тих, хто визначився з вибором. Про це повідомляє Главком.

На друге місце вперше за понад два роки скотилася політсила чинного президента Володимира Зеленського. Так, за «Слугу народу» готові ще голосувати відповідно, 13,7% і 15.5%). Далі у списку уподобань українців йдуть «Батьківщина» (12% і 13,6%) та «ОПЗЖ» (11,5% і 13%).

Менше підтримки мають «Сила і честь» (7,6% і 8,6%), «Наші» (5% і 5,7%), Радикальна партія Ляшка (4,9% і 5,6%), «Українська стратегія Гройсмана» (4,9% і 5,6%). Партія «Свобода» має 3,9% і 4,4%. У інших партій – нижча підтримка.

Варто зазначити, що за формальними ознаками рейтинги політичних сил у групі лідерів відрізняються в межах статистичної похибки.

КМІС провів опитування 15–18 жовтня 2021 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням).

Напередодні КМІС оприлюднив свіжі президентські рейтинги. Рейтинг Зеленського порівняно з вереснем 2021 року впав на 9%. У вересні за нього готові були голосувати 33,3% тих, хто визначився. У жовтні ця цифра вже становить 24,7%.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.