Tarasovsky Bucha

Зеленський продовжує втрачати електоральну підтримку, - жовтневе дослідження Центра Розумкова

Переглядів: 34Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Зеленський продовжує втрачати електоральну підтримку, - жовтневе дослідження Центра Розумкова

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, то найбільше голосів у першому турі отримав би Володимир Зеленський (18,7% усіх опитаних), за Петра Порошенка проголосували б 12,7% опитаних.

Про це повідомляє інтернет ресурс «Букви» з посиланням на жовтневі дослідження Центра Розумкова «Електоральні орієнтації громадян України та їх ставлення до резонансних подій останнього часу».

«Спостерігається тенденція до зниження електоральної підтримки Зеленського. Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, то найбільше голосів у першому турі отримав би Володимир Зеленський (18,7% усіх опитаних); за Петра Порошенка проголосували б 12,7% опитаних.
Інші кандидати суттєво відстають від лідерів: Юрій Бойко – 6,2%, Дмитро Разумков – 5,5%, Юлія Тимошенко – 5% від усіх опитаних», - йдеться у повідомленні.

Також у повідомленні зазначено, що серед кандидатів на посаду президента України, за яких не будуть голосувати за жодних обставин, респонденти називали Володимира Зеленського (31,9%), Петра Порошенка (31,6%), Віктора Медведчука (24,7%), Юрія Бойка (24,0%), Олега Ляшка (15,0%,) Юлію Тимошенко (13,8%), Олега Тягнибока (11,0%).

У другому турі за Володимира Зеленського готові проголосувати 55,6% серед тих, хто має намір взяти у виборах і визначився з вибором. За Петра Порошенка – 44,4%.

Детальніше – за посиланням

*фото - 5 канал

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.