Tarasovsky Bucha

Здвижівка просить бювет, а Бабинці – «Бучанські новини». Депутат поспілкувався з мешканцями бучанських сіл

Здвижівка просить бювет, а Бабинці – «Бучанські новини». Депутат поспілкувався з мешканцями бучанських сіл

Голова Бучанської міської організації «Європейської Солідарності», депутат міськради Юрій Рибальченко відвідав у минулу п’ятницю Здвижівку, Бабинці та Луб’янку.

«У п’ятницю працював у трьох селах Бучанської громади. Найактуальніші питання від людей – розвиток інфраструктури та соціальних послуг.
Здвижівка. Мешканців турбує проблема відсутності медичних послуг - в селі не працює сімейний лікар. Також люди просять побудувати тут бювет.
Бабинці. В селі закрили відділення банку, тут відсутній банкомат, не вистачає аптечного пункту біля пошти в центрі. Пенсіонери просять безкоштовну передплату «Бучанських новин». Про ці питання знає староста Андрій Купраш, якого дуже шанують в селі. Він їх вирішує. Поспілкувалися з Андрієм Олександровичем, домовилися співпрацювати для розвитку села.
Луб’янка. Розговорився з місцевим підприємцем, багато цікавого дізнався про село. Виявляється, воно існує ще з ХІІІ століття. У Луб’янці мешкають родини, предки яких жили тут ще понад 700 років тому. У селі можна знайти справжні старовинні монети. А сьогодні селу потрібні якісні асфальтовані дороги», - повідомив Юрій Рибальченко та висловив сподівання, що ефективна співпраця з мешканцями бучанських сіл переросте у розвиток цих територій та всієї Бучанської громади.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.