Tarasovsky Bucha

Завтра - сесія Бучанської міської ради. Основні питання порядку денного

Переглядів: 63Коментарі: 0
Новини регіону
Завтра - сесія Бучанської міської ради. Основні питання порядку денного

30 вересня 2021 року в приміщенні Центрального будинку культури, за адресою: м. Буча, вул. Пушкінська, 61-В відбудеться 18 сесія Бучанської міської ради. Про це йдеться у Розпорядженні Бучанського міського голови Анатолія Федорука від 15 вересня 2021 року.

У порядку денному на розгляд депутатів попередньо включено понад 100 питань.

Серед них – звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Бучанської міської територіальної громади на 2021-2023 роки за 1 півріччя 2021 року.

Депутати також розглянуть низку питань соціального значення:

  • готовність закладів освіти Бучанської міської територіальної громади до нового 2021/2022 навчального року;
  • створення комунального закладу «Спортивний комплекс «Академія спорту» Бучанської міської ради;
  • програму відшкодування різниці між розміром тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат приватному комунально-побутовому підприємству «Теплокомунсервіс» на 2021-2022 рр.
  • про розробку детального плану території, орієнтовною площею 12,8 га, для комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду в межах вулиць Нове Шосе, Польова, Героїв Майдану та пров. Санаторного в м. Буча Київської області.

На сесії також будуть розглянуті питання регулювання земельних відносин громадян, підприємств, установ та організацій, депутатські запити, тощо.

Як відомо, на початку вересня за ініціативи Бучанського міського голови Анатолія Федорука, відбулася 17 позачергова сесія БМР. Основним питанням минулої сесії було присвоєння звання «Почесний громадянин селища Ворзель».

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.