Tarasovsky Bucha

«Європейська Солідарність» ініціює позачергову сесію Бучанської міськради по тарифах, субсидіям та пенсіям

Переглядів: 48Коментарі: 1
Новини регіону
«Європейська Солідарність» ініціює позачергову сесію Бучанської міськради по тарифах, субсидіям та пенсіям

Сьогодні депутати фракції «Європейська Солідарність» у Бучанській міській раді зареєстрували два звернення до Бучанського міського голови Анатолія Федорука з проханням скликати позачергову сесію Бучанської міської ради та звернутися до Президента України та КМУ з вимогою припинити підвищувати тарифи на енергоносії для населення.

А також виплатити громадянам зі коштів МВФ субсидії та «13 пенсію» пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої - 3866,8 грн.

У зверненні щодо недопущення підвищення тарифів для населення зазначені наступні вимоги:

  1. Вжити заходів для протидії монопольному підвищенню тарифів, забезпечити обґрунтований рівень тарифів і не допустити підвищення їх в майбутньому;
  2. Відмовитись від перекладання відповідальності за оплату житлово-комунальних послуг на органи місцевого самоврядування; врахувати при ухваленні Державного бюджету на 2022 рік достатній обсяг коштів для захисту громадян і громад від підвищення тарифів;
  3. Спрямувати не менше 20 мільярдів гривень коштів від допомоги, що надійшла Україні від Міжнародного валютного фонду, на виплати субсидій для громадян на оплату житлово-комунальних послуг, а також забезпечити їх автоматичне нарахування субсидій тим, хто їх потребує.

У зверненні щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році зазначен наступна вимога:

«Закликаємо Вас здійснити у листопаді 2021 року виплату «13 пенсії» пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої, тобто нижче 3866,8 грн. Для забезпечення цих виплат необхідно використати частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії. Ці кошти мають піти людям, а не близькому до влади бізнесу».

Раніше повідомлялося, що бучанський офіс «Європейської Солідарності» прозвітувався про активну роботу з громадою.

Комментариев: 1 RSS

1 Марина 13-09-2021 19:31

По поводу тарифов, слышала, что они отданы на рассмотрение местных бюджетов. При чем тут президент?

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.