Tarasovsky Bucha

Вже декілька років активні бучанці допомагають жителям нашого регіону

Переглядів: 1024Коментарі: 0
Благодійність
Вже декілька років активні бучанці допомагають жителям нашого регіону

Три роки тому бучанські активісти організували декілька проєктів для допомоги людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації.

А саме:

  • благодійний фонд «Добре діло»
  • центр для діток з інвалідністю у селищі Ворзель
  • банк одягу для незахищених верств населення в місті Ірпінь.

Банк одягу — це місце, де всі охочі можуть прийти та поділитися своїм одягом, а натомість нужденні обрати необхідні речі для себя! Волонтери перевіряють наявність відповідних документів – таким чином контролюють та перевіряють тих людей, які звертаються за допомогою.

Ще одним важливим проєктом фонду під час карантину є здійснення доставки харчових продуктів всім нужденним: пенсіонерам, людям з інвалідністю та іншим.

У зв’язку із забороною відвідування кладовищ у поминальні дні, працівники фонду звернулись до суспільства з такою ідеєю: відмовитись від купівлі квітів, свічок, вінків, цукерок для могил, а натомість зібрати продуктові набори, вкласти туди записку вказавши прізвище та ім’я померлих родичів. Потім передати ці продуктові набори у благодійний фонд «Добре діло». «Ми заберемо продуктовий набір з порогу Вашого будинку і доставимо самотній літній людині, яка буде безмірно рада цій допомоги та увазі! Яка в молитві пом'яне Вашу рідну та близьку людину! І нехай білих птахів буде, як можна більше ...» — пишуть працівники фонду на своїй сторінці у Facebook. Всі фото та відео звіти можна побачити на сторінці фонду у соціальний мережі.

Якщо ви бажаєте підтримати благодійні проєкти фонду «Добре діло» перейдіть за цим посиланням:

https://www.facebook.com/groups/dobroe.delo.dlya.vas/permalink/876939559481799/

«Доброта – це те, що може побачити сліпий і почути глухий» Марк Твен

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.