Tarasovsky Bucha

Вони хочуть пережити цю зиму: з першим снігом тварини опинилися під загрозою смерті

Переглядів: 581Коментарі: 0
Благодійність
Вони хочуть пережити цю зиму: з першим снігом тварини опинилися під загрозою смерті

Чимало бездомних котів і собак не доживуть до весни при відсутності спального місця та їжі.

Зоозахисники закликають громадськість звернути увагу на чотириногих друзів, які опинилися під загрозою смерті з приходом зими. Найголовніші причини смерті бездомних тварин взимку– голод та переохолодження.

Нагадаємо, ДСНС попереджало про погіршення погодних умов найближчими днями.

«В Україні пішов сніг і з кожним днем стає все холодніше. Бездомні собаки і коти опинились під загрозою смерті від голоду і переохолодження», – пишуть в UAnimals.

Тож, побачивши бездомних тварин, українцям радять не проходити повз, а обігріти, нагодувати, а краще подарувати тварині дім і тим самим врятувати їй життя.

Шанс залишатися людьми

Полегшити долю бездомних тварин зовсім не складно – потрібна лише крапля доброти. Існує кілька простих способів, які допоможуть зробити життя вуличних котів та собак трохи кращим.

Найважливіше для бездомних тварин взимку – це гаряче харчування

Для прикладу, кішки при наявності нормального гарячого харчування спокійно адаптуються до холодів. Проте зверніть увагу, щоб вода або молоко були гарячими, але не кип’ятком – інакше тварини обпечуться.

Другий важливий момент – укриття

Найкращий варіант для кішки – відкривати на зиму для неї підвал. Для пса – облаштувати конуру під захистом стін будинку.

Захист

Іноді тваринам потрібно допомагати впоратися не тільки з холодом і голодом, а й з жорстокими людьми. Тож – говорити з людьми просто необхідно.

Дім

Найкраще, що ви можете зробити – подарувати нещасному псу або коту будинок, тепло, сім’ю, свою любов. Повірте, більш вірного друга вам не знайти.

Притулки

Ще один простий спосіб зробити життя бездомних тварин трохи легшим – допомогти притулкам кормом чи просто власним часом.

І, наостанок, не забувайте про пернатих. Птахам також у люті морози не легко знайти їжу. Облаштувати годівничку – це півгодини вашого часу, а також дві хвилини вдень на заповнення зерном. У такий простий спосіб можна врятувати не одне життя.

За матеріалами статті Юлії Бобрик («Погляд»)

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.