Tarasovsky Bucha

Власники земділянок мають перевірити себе на кадастровій карті

Переглядів: 512Коментарі: 0
Новини регіону
Власники земділянок мають перевірити себе на кадастровій карті

Власники та користувачі земельних ділянок Бучанської міської об’єднаної територіальної громади, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, повинні перевірити наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті.

Про це повідомила Бучанська міська рада на своїй сторінці у Facebook.

З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», Бучанська міська рада звертає увагу громадян, підприємств, установ та організацій на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Щоб перевірити наявність своїх земельних ділянок, необхідно зайти на веб-портал Публічної кадастрової карти України: http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

Земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими. Якщо відомості про ділянки не внесені до Держземкадастру в електронному вигляді і не відображені на публічній кадастровій карті, їх державна реєстрація з присвоєнням кадастрового номера здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою.

Для внесення відомостей про земельну ділянку до Державного кадастру, рекомендується звертатися з документами із землеустрою до Центрів надання адміністративних послуг за місцем знаходження.

Щоб отримати детальну інформацію щодо внесення відомостей про земельні ділянки, звертайтесь до територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Київській області.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.