Tarasovsky Bucha

Влада нищить "Кузню на Рибальському" та вихваляється її кораблями - Мирослав Гай

Переглядів: 95Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Влада нищить "Кузню на Рибальському" та вихваляється її кораблями - Мирослав Гай

Влада нищить "Кузню на Рибальському", але не соромиться хвалитись на параді до Дня Незалежності броньованими кораблями, збудованими на підприємстві.

Про це пише у своєму блозі Мирослав Гай на censor.net

Влада, яка систематичними кримінальними переслідуваннями фактично знищує єдине українське підприємство з виробництва броньованих військових кораблів, не цурається використовувати ці ж кораблі для красивої картинки на параді до Дня Незалежності, зокрема корабель проекту 58502(середній розвідувальний корабель Laguna), який наразі проходить випробування.

"24 серпня 2021 року на рейді м. Одеса сплановано проведення морського параду на честь Дня Незалежності України. Просимо Вас розглянути можливість залучення корабля проекту 58502, який проходить заводські-ходові випробування, до участі в проходженні кораблів під час параду (24.08.2021) та в дні репетицій параду (20.08.2021 та 22.08.2021) шляхом суміщення заходів з випробувань та участі у тренуваннях і проходженні", - йдеться у листі на адресу заводу "Кузня на Рибальському" від організаторів параду.

Більше про це – за посиланням.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.