Tarasovsky Bucha

Визначні будівельники будують в мікрорайоні Тарасівському!

Переглядів: 315Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Визначні будівельники будують в мікрорайоні Тарасівському!

У 2019 році у нашому місті відбулося чимало важливих подій та здійснено багато суспільно-корисних і життєво необхідних проектів: відкривалися нові об’єкти інфраструктури, ремонтувалися дороги та будувалися нові, облаштовувалися дитячі майданчики.

Відзначаючи досягнення бучанських новаторів, міський голова Анатолій Федорук наголосив на тому, що «реалізація багатьох успішних проектів - це командна робота на місцях і підтримка важливих реформ Асоціацією міст України, організацією, яка відстоює інтереси місцевого самоврядування».

Як зазначила експерт Асоціації Людмила Деменцева, успішні кейси Бучанської громади вже стали для багатьох своєрідним компасом на шляху до змін і впровадження сучасних інструментів врядування.

Найуспішніших підприємців, які вплинули на розвиток міста Буча, було нагороджено Дипломами Бучанської об’єднаної територіальної громади.

Відмітимо, що серед найактивніших діячів міста було нагороджено дипломом за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади за підсумками 2019 року у номінації «Будівельник року» Юрія Рибальченка, керівника проекту ЖК «Millennium State». Це сучасний житловий комплекс, що зводиться в мікрорайоні Тарасівський по вул. Івана Кожедуба, 3, 3А.

Відзнаки за успішну діяльність отримали також бучанські підприємства в номінаціях «Кращий платник податків», «Кращий торговельний заклад», «Лідер надання послуг».

Звичайно, Бучанська ОТГ не оминула увагою і діячів у галузі культури, освіти і спорту. Всі, хто брав участь у обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах, олімпіадах, змаганнях і перемагав в них – отримали подяки та подарунки з рук мера нашого міста.

Пишаємося їхніми досягненнями і ми! Бажаємо нових звершень, натхнення та неперевершених результатів у 2020 році!

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.