Tarasovsky Bucha

Вікенд у Козині: провокації тітушок біля будинку Порошенка. Відео

Переглядів: 30Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Вікенд у Козині: провокації тітушок біля будинку Порошенка. Відео

Минулих вихідних 9 та 10 жовтня біля будинку п’ятого президента України Петра Порошенка в Обухівському районі у селі Козин відбулися провокації за участю невідомих молодиків та підлітків. Події розпочалися в ніч на 9 жовтня і тривали до ранку 11 жовтня.

Про події в Козині повідомила народна депутатка України від фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Тітушки, яких вночі набирали в соцмережах на проплачені «акції», почали прориватися в будинок Петра Порошенко. Непогана картинка напередодні саміту Україна- ЄС. Як там казав Зеленський, він просуває «агресивну зовнішню політику»? Забув додати про безумну внутрішню. На жаль, в цих проплачених «мітингах» Банкова експлуатує дітей. Ми вже звернулися до радника- уповноваженої з прав дитини Дарини Герасименко з вимогою негайно прибути в Козин і разом з поліцією убезпечити неповнолітніх від участі в провокаціях», - написала Ірина Геращенко.

Ютьюб-канал «Порохівниця» у своєму відеорепортажі показав юних учасників, які за гроші прибули до будинку лідера української опозиції.

Провокації в Козині поліція Київщини на своїй сторінці у фейсбуці назвала «мирною акцією двох громадських організацій».

«Опівночі в селі Козин розпочалася мирна акція двух громадських організацій з різними точками зору на політичні події в країні. На місці події публічний порядок забезпечують понад 60 працівників Обухівського районного управління поліції, поліції діалогу та спецпризначенців. Між учасниками акції розпочався словесний конфлікт, який поліцейські швидко припинили».

Як поліція реагувала на провокації під будинком Порошенка – у відеорепортажі «Порохівниці»

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.