Tarasovsky Bucha

Василевська-Смаглюк лобіює виділення 48 млн грн на будівництво ЦНАПу в Синяку

Переглядів: 31Коментарі: 0
Новини регіону
Василевська-Смаглюк лобіює виділення 48 млн грн на будівництво ЦНАПу в Синяку

Народна депутатка України по 96-му виборчому округу, в який входить Бучанська міська територіальна громада, в ефірі телеканалу «Погляд» заявила, що вона веде переговори з Міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим про виділення 48 млн грн на будівництво Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у селі Синяк. Це фінансування може бути вже у 2022 році в рамках великої інфраструктурної субвенції.

«У нас будуть нові ЦНАПи. Зараз я спілкуюся з Міністром інфраструктури Кубраковим про виділення 48 млн в Синяку. Це великий проект, який буде включати не тільки ЦНАП, там будуть також інші послуги надаватися. Там буде і ФАП*, і ЦНАП, і пожежна станція, і все-все, що необхідно в селі».
Як відомо, Ольга Василевська-Смаглюк обрана народною депутаткою України у 2019 році по 96-му виборчому округу від партії «Слуга народу».

ФАП* - Фельдшерсько-акушерський/фельдшерський пункт (далі - ФАП/ФП) є відокремленим структурним підрозділом амбулаторії центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги (ЦПМСД), що забезпечує надання долікарської медичної допомоги населенню. ФАП/ФП створюється для надання долікарської медичної допомоги на території одного або декількох населених пунктів, де немає інших надавачів безоплатної первинної медичної допомоги (далі - ПМД), з метою забезпечення належної доступності ПМД. ФАП/ФП перебуває у віданні лікаря, до якого прикріплені жителі населеного(их) пункту(ів), де розташований ФАП/ФП.

* https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1169-16

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.