Tarasovsky Bucha

В Україні запрацювала мапа з місцями прийому речей на потреби благодійних організацій

Переглядів: 595Коментарі: 0
Благодійність
В Україні запрацювала мапа з місцями прийому речей на потреби благодійних організацій

Днями в Україні з'явилася інтерактивна карта благодійних організацій helpmap.io. Проект HELPMAP створили два українця, щоб допомогти людям знайти місця, куди можна здати непотрібні їм речі, а благодійним організаціям - отримати речову або волонтерську підтримку.

"Багато хто не знає, куди подіти непотрібні їм речі, в той час, як благодійні організації в цих речах потребують. Щоб допомогти обом сторонам, я з товаришем створив інтерактивну карту з точками, куди можна віднести речі", - розповідає один з творців карти Олександр Костинский.

На карті відзначені адреси і найменування найближчих установ, яким потрібні різні речі: від іграшок для будинку дитини до книг в бібліотеку. Відображення організацій можна відфільтрувати за категоріями: дитячі речі, продукти, книги, електроніка, текстиль, товари для тварин та волонтерська допомога.

Отже, на мапі можна сортувати місця за тим, що потрібно здати – іграшки для дитячих будинків, книги для бібліотек, їжу для малозабезпечених або засоби в притулки для тварин.

Зараз на мапі є близько 1000 благодійних організацій по всій Україні, ініціатори проекту кажуть, що дані постійно оновлюються.

При цьому карта працює як Wikipedia - люди самі можуть додавати різні пункти прийому речей. Як зазначають організатори ініціативи, карта допоможе вирішенню відразу кількох проблем. По-перше, вона посприяє зменшенню забруднення навколишнього середовища, так як часто речі спалюють або викидають на смітник. По-друге, карта сприятиме економії природних ресурсів для виробництва нових речей, оскільки замість того, щоб купувати нові речі, люди будуть користуватися тими, які були у вжитку.

І нарешті, вона дійсно допоможе нужденним, адже є багато тих, хто хоче допомогти місцевим благодійним організаціям, але нерідко люди не знають, як це зробити. Також благодійники часто не в курсі, які саме речі необхідні організаціям: наприклад, несуть цукерки та іграшки в дитячі будинки, коли там потрібні шкарпетки і зубні щітки.

Нижче можна ознайомитися з переліком благодійних організацій (позначених на мапі HELPMAP), які знаходяться у Приірпінні або поблизу нашого регіону:

1. Притулок «Центр Християнського Життя»

м. Ірпінь, вулиця Федорова, 11

Притулок переїхав із Макіївки Донецької області. Мав назву "Притулок Доброго Пастиря". Це християнська організація. Фонд було засновано у 1996 році. Основна мета - це служіння дітям, які позбавлені батьківського тепла і піклування. У Притулку для неповнолітніх діти з вулиць живуть біля 3-х місяців, поки їх визначать в інтернат чи сім'ю. Кількість вихованців, їх вік і стать: 31 дітей, віком 3-18 років Електронна адреса: ksukr@yahoo.com Телефон: (050) 038 -17-24

2. Київський міський БД ім. М.М.Городецького

с.м.т. Ворзель, вул. Клинова, 35.

Будинок дитини є спеціалізований заклад медико-соціальної реабілітації для надання медичної допомоги дітям-сиротам, які залишились без піклування батьків, з органічним ураженням центральної нервової системи, в тому числі дитячим церебральним паралічем, з порушенням психіки. Заклад функціонує з 1933 року. Кількість вихованців, їх вік і стать: 20 дітей, від народження до 4-х років Електронна адреса: kmbd-gor@irpen.kiev.ua Сайт в інтернеті: http://nashidity.in.ua/ Телефон: 0(4597) 4-62-57(факс), 4-62-61, 4-62-92, 4-82-90

3. Спеціальна ЗОШ-інтернат № 4 I-III ступенів для слабозорих дітей

Київ (с.Пуща-Водиця), вул.Миколи Юнкерова, 55

Кількість вихованців, їх вік і стать: 290 дітей, віком 6-18 років Електронна адреса: internat4@ukr.net Телефон: 0 (44) 431-93-81 (факс), 431-92-30, 431-94-29

Порада: Перед тим як відносити речі, будь ласка, зв'яжіться з організацією.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.