Tarasovsky Bucha

В Україні триває реєстрація вчителів для проходження сертифікації викладацької майстерності

Переглядів: 112Коментарі: 0
Новини регіону
В Україні триває реєстрація вчителів для проходження сертифікації викладацької майстерності

До уваги вчителів молодших класів: нагадуємо, 15 січня – відповідно до наказу Міносвіти - розпочалася реєстрація на цьогорічну сертифікацію вчителів початкових класів. Цього року пройти її зможуть до 2000 педагогів.

Як і минулого року, в пілотній сертифікації-2020 можуть взяти участь лише вчителі початкових класів.

«Минулого року ми ретельно стежили за першою пілотною сертифікацією. Цьогоріч ми збільшили ліміт кількості учасників удвічі – тепер ще більше вчителів мають можливість отримати сертифікат, а з ним – доплату в 20% до зарплатні та зарахування атестації», – зазначила Міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Сертифікація-2020 відбуватимуться за новим порядком. Першим етапом буде незалежне тестування – «ЗНО для вчителів». Наступним – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності. Останнім етапом стане вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Одним із важливих цьогорічних відмінностей у порівнянні з пілотною сертифікацією 2019 року стане відсіювання учасників після кожного з етапів: до кожного наступного переходитимуть ті учасники, які вдало пройшли попередній. Також як і раніше, педагог може добровільно відмовитись від сертифікації на будь-якому її етапі.

Зареєструватись на сертифікацію можуть вчителі, які мають педагогічний стаж не менше 2-х років та на момент реєстрації працюють за місцем роботи та на посаді, які вказують під час реєстрації. Подати документи можна буде до 31 січня.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.