Tarasovsky Bucha

В Україні шукають інвесторів для створення вітчизняного електрокару

В Україні шукають інвесторів для створення вітчизняного електрокару

Наша країна цілком може стати світовим лідером з виробництва бюджетних електромобілів. А український електромобіль може бути таким як на фото.

Про це днями, в інтерв’ю виданню «Обозреватель», розповів заступник міністра енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Рябчин.

Зокрема, посадовець сказав, що «мріє, щоб в Україні виготовили свій перший електромобіль».

Однак, своїми силами, на думку заступника міністра, наша країна цього зробити не зможе. Адже, аби авто було якісним, Україні потрібно залучати інвесторів з Євросоюзу або з Азії. Лише після того, як ці інвестори вкладуть гроші, в Україні можна буде запустити повноцінний процес виготовлення машин, вважає заступник міністра.

Водночас, за словами чиновника, окрім інвестицій, Україні потрібні і відповідні закони. «Нашій державі потрібно відмовитися від законодавчого стимулювання ввезення іноземних електричних автомобілів. І почати стимулювати тих, хто займеться виробництвом електрокарів в Україні. І найголовніше: це не повинен бути якийсь «електроланос», - заявив Олексій Рябчин.

Відтак, щоб мрія заступник міністра здійснилася, керівники держави повинні докласти певних зусиль по залученню стратегічних інвестицій. А народні депутати повинні прийняти відповідні закони.

За матеріалами видань «Обозреватель» та autotheme.info, фото: hevcars

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.