Tarasovsky Bucha

В Ірпені відкрили набережну з деревом у клітці

Переглядів: 375Коментарі: 0
Новини регіону
В Ірпені відкрили набережну з деревом у клітці

20 кілометрів дороги, дерево у клітці, 100 лавок, 120 ліхтарів, 80 смітників, 10 гамак-комплексів, 10 комплексів для проведення пікніків, арт-об'єкти, 4,5 га газонної трави та 561 висаджене дерево. Ось такий набір містить в собі нова набережні в Ірпені. Достатньо? Цікаво? Раціонально? Думки людей розійшлися.

На цих вихідних в Ірпені відкрили набережну. Подія, яка давно вже у багатьох на слуху. На відкритті було багато людей, не дивлячись на несприятливу погоду.

“Нову набережну в Ірпені відкрито! Це один із наймасштабніших об’єктів інфраструктури, збудований за той час, як наша команда стала до управління містом. Зараз ми завершили другий етап будівництва, а в наступному році плануємо третю чергу – з’єднаємо велодоріжкою Ірпінь із Києвом”, – зазначив Карплюк.

Варто зауважити, що за планом велодоріжка на набережній має «з’єднати» Київ та Ірпінь. Наразі це не відбулося, і, як заявив мер Ірпеня, це станеться вже в наступному етапі будівництва, яке відбудеться в 2020 році.

Це буде єдине місце, де можна безпечно проїхати 20 км туди й назад на велосипеді, без автомобільного руху. «Після цього Ірпінь зможе сміливо називати себе велосипедною столицею України і ми реально матимемо гарне і сучасне туристичне місто», – розповів Володимир Карплюк.

Якщо говорити цифрами, то наразі загальна протяжність нової набережної з першою частиною складає 3 кілометри.

В мережі, також, з’явилися коментарі, де люди не зовсім задоволені таким урбанізмом (березу помістили у клітку).

Фото: https://irpin.news

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.