Tarasovsky Bucha

В Ірпені в останній день лютого пройде всесвітньо відома конференція TEDx

Переглядів: 477Коментарі: 0
Афіша
В Ірпені в останній день лютого пройде всесвітньо відома конференція TEDx

Як провести додатковий 366-й день у високосному 2020 році цікаво і з користю? Відвідати незвичайний захід, який відбудеться 29 лютого в місті Ірпінь, на базі Національного університету державної фіскальної служби України.

Мова йде про надзвичайну подію – конференцію TEDxIrpin (де х = незалежно організований захід, який проводиться за ліцензією TED). На всесвітньо відомій конференції виступатимуть професіонали в різних сферах діяльності, які поділяться з публікою своїми незвичайними і перспективними ідеями.

Як запевняють організатори заходу, перед глядачами будуть виступати громадські діячі, підприємці, інвестори, музиканти, ілюзіоністи та інші неординарні та цікаві особистості. Головна ідея конференцій у стилі TED Talks – розповсюдження цінних думок та ідей, які зможуть змінити світ на краще.

Зокрема, як зазначив організатор конференції Ярослав Цвіркун, «будь-які зміни в суспільстві починаються з тих людей, які вміють чітко та яскраво доносити до публіки свої думки. Тому ми із задоволенням будемо збільшувати наше ком’юніті любителів публічних виступів. Також ми чекаємо на всіх тих гостей, які мають бажання виступити нашими партнерами та спонсорами. Давайте змінювати суспільство в кращу сторону разом.»

Наше видання також завжди поділяло такі цінності, тож наше видання «Тарасівський Буча», звісно, стало інформаційним партнером славнозвісного заходу.

До речі, тема цьогорічної конференції "Invest in your future!", з англійської - «Інвестуй у своє майбутнє». А для нашого регіону, який стрімко росте та розвивається, цей слоган є неймовірно актуальним.

Про теми виступів доповідачів і про спікерів, які братимуть участь у конференції, ви можете дізнатися на сайті заходу www.tedxirpin.com.

Відтак, запрошуємо жителів Приірпіння, Бучі та всіх бажаючих долучитися до події та провести високосний день з надзвичайною користю.

Довідково: TED (абревіатура від англ. Technology Entertainment Design; Технології, Розваги, Дизайн) —щорічна конференція, присвячена «ідеям вартим поширення». Конференція TED славиться своїми лекціями (TED Talks), які охоплюють широкі сфери тем, вивчення яких спонукає нас змінювати світ на краще.

Адреса: м.Ірпінь, Національний університет державної фіскальної служби України, вулиця Університетська, 31.

Квитки: 500-1000 грн.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.