Tarasovsky Bucha

В Бучі відкрився ресторан McDonald's

Переглядів: 234Коментарі: 0
Новини регіону
В Бучі відкрився ресторан McDonald's

Вчора, 23 грудня відкрив свої двері перший в містечку Буча ресторан мережі McDonald's. Він знаходиться за адресою: вул. Нове шосе, 10-Б.

Ресторан має новий формат «з досвідом майбутнього», а інтер’єрі закладу поєднано високі технології.

Загальна площа ресторану становить 414,3 м², з яких 152,5 м² — площа для гостей. Заклад передбачає 102 посадкових місця. Для водіїв створено 2 лінії МакДрайв. МакДональдз у Бучі інклюзивний, тобто обладнаний пандусами й туалетними кімнатами для людей з інвалідністю.

Каси розділені на дві частини: для замовлення та для отримання страв, що набагато зручніше для відвідувачів і зменшить час очікування.

Завдяки терміналам самообслуговування відвідувачі зможуть спокійно та без поспіху оглянути всі страви з меню, зробити замовлення й оплатити його за допомогою картки. Зал ресторану обладнано чотирма двосторонніми електронними терміналами, що значно пришвидшить процес замовлення.

Експерти з гостинності — це нова позиція в ресторанах МакДональдз. Вони відповідатимуть за атмосферу в закладі, їхнє завдання — бути уважними до відвідувачів, помічати їхні потреби й оперативно на них реагувати. Також вони виконують роль експертів з гігієни й стежать за дотриманням правил безпеки та карантинних вимог у закладі.

Новий принцип роботи кухні — «Приготовано для тебе». Клієнти зможуть під час замовлення додавати або прибирати інгредієнти зі страв на свій смак. Кухню обладнано чотирма лініями для паралельного приготування бургерів спеціально для кожного гостя.

Заради безпеки та здоров’я клієнтів і співробітників МакДональдз працює за суворими стандартами гігієни. Усі працівники обов’язково проходять температурний скринінг, використовують одноразові захисні маски та рукавички, регулярно дезінфікують руки антисептиками, а поверхні в зоні виробництва та обслуговування протирають мінімум щогодини. З метою дотримання карантинних вимог кількість відвідувачів у закладі не може перевищувати половину посадкових місць.

Фото з сайту БМР.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.