Tarasovsky Bucha

В Бучі відбувся Конкурс краси і таланту для дітей!

Переглядів: 210Коментарі: 0
Новини регіону
В Бучі відбувся Конкурс краси і таланту для дітей!

Цієї суботи 21 грудня в Бучанському будинку культури відбулася яскрава і пам’ятна подія – свято творчості і краси Конкурс талантів серед дівчат віком від 4 до 15 років «Міні міс Star Model».

Подію організувала Дитяча студія розвитку обдарованих дітей «Star Model Studio». Підготовка до події тривала декілька тижнів, протягом яких дівчата навчалися дефілювати, демонструвати свою граційність на підборах, тримати себе на сцені, і звісно, готували свої номери для творчих виступів.

Дівчата були розділені на три вікових категорії, і кожна була удостоєна певної номінації згідно з оцінками журі. Адже, окрім зовнішніх даних маленькі красуні продемонстрували глядачам ще й велике розмаїття своїх талантів.

Виявилося, що наше місто багате не лише на дівчаток із янгольською зовнішністю, а й на розумних, вихованих, чемних та освічених маленьких особистостей: діти з малечку вивчають іноземні мови, грають в шахи, цікавляться проблемами екології, мріють опікуватися безхатніми тваринами, декламують вірші, танцюють, малюють і співають, займаються спортом, а ще мають купу благородних планів на життя. Так, під час конкурсу-знайомства дівчата розповідали, що хотіли б присвятити своє життя науці та мистецтву, займатися благодійністю та волонтерством. Тож, суддям змагання талантів було непросто обрати переможницю.

А змагалися юні красуні у чотирьох конкурсах: «Візитівка»: кожна дівчинка мала за одну хвилину представити себе і розповісти про свої захоплення. У "Творчому" конкурсі кожна дівчина повинна була показати свої творчі таланти, наприклад, виконати танець, пісню, акробатичний номер, зіграти на музичному інструменті чи продемонтсрувати свої акторські здібності.

У конкурсі "Казкові герої" - дівчатка розіграли веселу сценку про життя персонажів із різних казок, оцінювались артистичність та креативність, органічне відтворення образу казкового героя. В останньому конкурсі дефіле - "Чарівний бал" – дівчата, виходячи у вечірніх сукнях демонстрували свою граційність, красу, легкість та витонченість.

І все ж, підрахувавши голоси, журі визначилось з остаточним вибором. Відтак, переможницею Конкурсу «Міні Міс Star Model» 2019 року стала наймолодша учасниця – чотирирічна Єлизавета Гайдай, яка на додачу до корони отримала ще й іграшку – більшого за неї зайця, якого подарували представники одного з партнерів свята – ЖК «Millennium State». Талановита дівчинка займається художньою гімнастикою, захоплюється малюванням та вивчає англійську мову. А ще вона неймовірно чарівна і добра дитина, дуже любить тварин.

І, звісно, журі не могло оминути увагою жодну маленьку творчу особистість, тож пропонуємо познайомитися з усіма призерками і їхніми номінаціями:

Молодша вікова категорія, 2012-2015 р.н.:

1. Міні Міс Посмішка - Софія Пасіченко

2. Міні Міс Глядацьких Симпатій - Злата Суслова

3. Міні Міс Грація - Кристина Лобашкова

4. Міні Міс Талант - Анастасія Нємченко

Середня вікова категорія, 2010-2011 р.н.:

1. Міні Міс Глядацьких симпатій - Мілана Любомская

2. Міні Міс Витонченість - Варвара Сідун

3. Міні Міс Талант - Дарина Монько

4. Міні Міс Чарівність - Поліна Зарицька

5. Міні Міс Посмішка - Анастасія Зеленіна

6. Міні Міс Грація - Валерія Гайдар

Старша вікова категорія 2004- 2005 р.н.:

1. Міні Міс Чарівність - Анастасія Саса

2. Міні Міс Витонченість - Ніка Тітаренко

3. Міні Міс Глядацьких симпатій - Вікторія Костюченко

4. Міні Міс Грація - Євгенія Бондаренко

Наша земля в усі часи славилася своїми красунями. Українським дівчатам і жінкам завжди були притаманні неповторна врода, сміливість, інтелект та ввічливість.

І Конкурс «Міні Міс Star Model» 2019 року ще раз це підтвердив, вразивши глядачів натхненням, з яким маленькі красуні дивували своїми талантами. Вітаємо дівчат та бажаємо здійснення всіх їхніх сміливих мрій!

Дякуємо Голові Організаційного комітету Ользі Моторі за те, що відзначили наше видання «Тарасівський Буча» «Подякою за підтримку, плідну співпрацю та особистий внесок у розвиток обдарованих дітей»!

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.