Tarasovsky Bucha

В Бучі офіційно відкрили реконструйоване інфекційне відділення Ірпінської міської лікарні

Переглядів: 60Коментарі: 0
Новини регіону
В Бучі офіційно відкрили реконструйоване інфекційне відділення Ірпінської міської лікарні

10 квітня відбулось офіційне відкриття реконструйованого інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні. На урочистості були присутні державні діячі, представники обласного управління, бізнесмени, лікарі благодійники та журналісти.

Завдяки спільним зусиллям місцевих громад, влади, спонсорів та благодійників вдалось оновити відділення вдалось за 20 днів. За словами першого заступника міського голови Олександра Маркушина, відділення реконструювали повністю, зі старого залишилось лише фундамент та стіни. Представник обласного управління наголосив, що на прикладі ірпінського відділення ми показали, що є не гірше Китаю, і теж можемо збудувати швидко, хоча такі приклади повинні бути на всій території України.

1 млн. 800 тисяч гривень було виділено з міського бюджету на реконструкцію інфекційного відділення. 120 експрес – тестів вже придбано, але закупівлі ще тривають. Також вже придбали 20 тисяч масок, 2 тисячі респіраторів, 145 захисних костюмів, 12 тисяч пар рукавичок, 55 бактерицидних ламп, 1300 літрів деззасобів.

До того ж 311 тисяч гривень було виділено на підтримку персоналу екстреної допомоги. За сприянням мера міста Бучі Анатолія Федорука та міської ради було виділено кошти на покрівлю даху інфекційного відділення.

У відділенні передбачено 9 індивідуальних боксів на 40 функціональних ліжок. На сьогодні у відділенні вже встановили чотири апарати ШВЛ, але ще шість апаратів дозамовлено. Два апарати ШВЛ надійдуть від благодійників найближчим часом, і будуть передані у це відділення.

Директор Ірпінської центральної лікарні Антон Довгопол зазначив, що у відділенні встановленні сучасні фільтри для води, і тепер воду можна пити з крану у кожному боксі. До того ж стічні води також фільтрують, септикують та дезобробляють. Облаштування інфекційного відділення на цьому не завершується. До кінця травня планують встановити ще десять апаратів ШВЛ, систему тривожного сповіщення для кожного пацієнта та інше обладнання для роботи лікарів.

Лікуватись в оновленому відділенні зможуть лише жителі Приірпіння. Але без дозволу Департаменту охорони здоров’я хворих на коронавірус сюди покласти поки що не зможуть.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.