Tarasovsky Bucha

В Бучі готують каву зі смаком містики…

Переглядів: 426Коментарі: 0
Новини регіону
В Бучі готують каву зі смаком містики…

П’ятниця 13-го числа, за прадавнім повір’ям, вважається днем нещасливим, чимало хто вірить, що сьогодні бажано уникати подорожей та бути пильним, аби не сталося якоїсь біди.

Але ми міркуємо інакше: все в наших руках і вірити слід у гарні прикмети, тож не зважаємо на забобони і навпаки вважаємо, що позитивна налаштованість та уважність до деталей, може зробити будь-який день, навіть «нещасливий» - сповненим гарних емоцій і зустрічами з рідними та друзями. А прикрасити час з близькими найлегше пригостившись горнятком запашної кави, яку готує знаний бариста Тарас з «Кав’ярні 13». Саме так! Відтак, сьогодні ми ламаємо стереотипи і йдемо зігріватися кавою та какао у «тринадцятку» на вулицю Героїв Майдану, 13.

І звісно, куди ж в цей день подітися від містики: лишень подивіться, хто тут сидить в очікуванні пестощів: живий талісман кавового закладу – чорна кішка, яку звати Стелла! І хоча формат закладу не передбачає «посиденьок» в ньому, але все ж на кілька хвилин дозволяє зануритися у зовсім інший світ, який перегукується зі всесвітом, створеним класиком Михайлом Булгаковим у романі «Майстер і Маргарита», пам’ятаєте?!...

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.