Tarasovsky Bucha

Українським політв’язням подарували квартири в Києві

Переглядів: 319Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Українським політв’язням подарували квартири в Києві

Сенцову, Кольченко та ще трьом звільненим в'язням Кремля купили квартири в Києві. Житло в столиці придбане за рахунок фінансової допомоги Фонду Віктора Пінчука, повідомляє прес-служба Фонду.

Квартири отримали Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Артур Панов і Олексій Сізонович, які повернулися в Україну 7 вересня цього року в рамках обміну з Російською Федерацією за формулою "35 на 35". Всі вони раніше проживали на окупованих територіях - в Криму і Луганській області.

Колишні полонені Кремля отримали готові для проживання квартири з ремонтом, в будинках, збудованих не раніше 2004 року, аби новосели якнайшвидше могли заселитися туди разом зі своїми сім'ями. «Власники житла вибирали квартири з декількох запропонованих варіантів в районах Києва, які були вказані ними як пріоритетні», - сказано в повідомленні.

Бізнесмен Віктор Пінчук зазначив: "Вони не тільки герої, вони звичайні люди, у кожного з них в Україні є будинок. Але потрапити в нього вони не можуть. Їхній будинок у них вкрали, так само, як у всіх нас вкрали частину Донбасу і Криму . Сьогодні ми робимо для хлопців те, що в наших силах. Але я вірю, що настане час, коли кожен громадянин України буде відчувати себе як вдома в будь-якій точці своєї країни, в тому числі в Криму та на Донбасі".

Нагадаємо 7 вересня між Україною і Російською Федерацією відбувся обмін утримуваними особами в форматі. Серед українців, які повернулися додому, - політв'язні Олег Сенцов, Володимир Балух, Олександр Кольченко, Роман Сущенко, Микола Карпюк, Станіслав Кліх, Павло Гриб, Євген Панов, Артур Панов, Едем Бекіров, Олексій Сізонович, а також захоплені Росією у Керченської протоки 24 моряка.

Фото: 24tv.ua

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.