Tarasovsky Bucha

Українці вимагають від влади звільнити бойового генерала Павловського

Переглядів: 59Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Українці вимагають від влади звільнити бойового генерала Павловського

Українські патріоти, політики і небайдужі громадяни вимагають припинити безпідставне судилище над бойовим генералом Ігорем Павловським.

Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов під час акції на підтримку генерала Павловського біля Київського апеляційного суду.

«Ці знущання і катування українських офіцерів потрібно припиняти. Тому народні депутати від «Європейської Солідарності» сьогодні тут. Ми будемо на засіданні і вимагатимемо, щоб були звільнені наші соратники. І щоб ці ганебні справи, які є суто політичними були терміново припинені. Тому що тут не про закон, а про банальну помсту Зеленського разом з країною-агресором. Це цікава комбінація, але після зриву операції по вагнерівцям, я вже нічому не дивуюсь», - зазначив Герасимов.

Також народні депутати фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна, Роситислав Павленко та Артур Герасимов біля Офісу Генерального прокурора України заявили, що Офіс Генерального прокурора має пояснити суспільству, на якій підставі прокурори свідомо саботують апеляційне засідання по справі генерала Павловського, фактично затягуючи період його тримання під вартою на невизначений термін.

«Під час зустрічі підлеглі Генерального прокурора намагалися наводити причини, чому це відбулося, чому прокурори не були присутні на засіданні, через що невинна людина ще місяць буде знаходитися в СІЗО. Але ці пояснення не виглядали достовірними. За підсумками зустрічі за словами Генерального прокурора буде проведена перевірка обставин чому так сталося, і я сподіваюся, що винні будуть покарані», - говорить Артур Герасимов та зауважує, що зараз дуже відверто проступає політичний характер замовлення цієї справи.
«Я не здивуюся, що це напряму керується з Офісу Президента Зеленського, причому не здивуюся, якщо це керується напряму з його кабінету» - сказав депутат.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.