Tarasovsky Bucha

«Укравтодор» завершує проектування Великої кільцевої дороги та готується до її будівництва

Переглядів: 31Коментарі: 0
Новини регіону
«Укравтодор» завершує проектування Великої кільцевої дороги та готується до її будівництва

Про це повідомляє Бучанська міська рада із посиланням на заяву голови КОДА.

«У Київській області готуються до будівництва Великої кільцевої дороги навколо столиці. Київська обхідна дорога – це проект «Укравтодору», який передбачає будівництво півкільця загальною протяжністю близько 150 км. Траса проходитиме через Немішаєвську, Дмитрівську і Макарівську громади. Її прокладатимуть в обхід населених пунктів по лісовій і болотистій місцевості», - зазначено у повідомленні БМР і наведено цитату голови КОДА Василя Володіна.
«Це дуже масштабний проект, тому всі повинні докласти зусиль для його успішної реалізації. Враховуємо безліч нюансів, які стосуються і комфорту людей, і збереження природи. Важливим є те, що під час робіт будуть впроваджуватися особливі інженерні рішення для збереження екосистеми. Крім цього, проект передбачає встановлення на естакаді поблизу житлових будинків шумозахисних систем», – повідомив голова КОДА Василь Володін.

Проектні роботи знаходяться на стадії завершення. Згідно з проектом, на ділянці передбачено будівництво однієї транспортної розв’язки, однією естакади, двох мостів, двох шляхопроводів і 11 біопереходів.

Об’єкт буде оснащений усіма необхідними засобами безпеки руху. Очікується, що будівництво першої черги кільцевої дороги дозволить зменшити рівень щільного автомобільного трафіку і забезпечити прискорення доставки вантажів.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.