Tarasovsky Bucha

У понеділок в районі Тарасівський – концерти TYOMA PAUCHEK, IVA SAX та фільм-призер Канського фестивалю «Донбас»

Переглядів: 72Коментарі: 0
Афіша
У понеділок в районі Тарасівський – концерти TYOMA PAUCHEK, IVA SAX та фільм-призер Канського фестивалю «Донбас»

У понеділок, 23 серпня, за підтримки депутата міськради Юрія Рибальченка та «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ відбудуться святкові заходи з нагоди 30-річчя Незалежності України. Співорганізаторами свята вступили компанія «R Building» та житловий комплекс «Millennium State».

Святкування розпочнеться о 13.00 роботою фуд-кортів. О 14.00 – офіційна частина, привітання від депутатів Бучанської міської ради учасників бойових дій та мешканців територіальної громади, а також - музичний подарунок з европейськими хітами від саксофоністки IVA SAX. Вона – артистка національного оркестру України та учасниця багатьох шоу України, Європи та Азії.

З 15.30 впродовж двох годин – конкурси, естафети та інтерактивні розваги для дітей з аніматорами.

О 17.30 розпочнеться концерт улюбленця журі та глядачів популярного музичного конкурсу «Голос країни» TYOMA PAUCHEK.

ТЬОМА ПАУЧЕК - український співак, зірка інтернету, учасник блогерського колективу SILIRADA, фіналіст шоу «Голос країни 2021». Він є автором пісень і вокалістом популярного гурту «Silirada» з майже мільйоном підписників на Youtube. Артист, що дає друге дихання українським народним пісням.

О 19.00 просто неба бучанці зможуть подивитися фільм «Донбас» від відомого українського режисера Сергія Лозниці. Фільм складається з низки епізодів про реалії життя на окупованих територіях сходу України. Драматична кінострічка отримала приз за найкращу режисуру у програмі «Особливий погляд», а також стала фільмом-відкриттям Канського фестивалю-2018. «Донбас» займає 14-у позицію у списку 100 найкращих фільмів в історії українського кіно.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.