Tarasovsky Bucha

У четвер та п’ятницю бучанці можуть зустрітися з депутатами міськради

Переглядів: 24Коментарі: 0
Новини регіону
У четвер та п’ятницю бучанці можуть зустрітися з депутатами міськради

Завтра, у четвер 9 вересня, в бучанському офісі «Європейської Солідарності» відбудеться зустріч Голови міської організації Політичної партії «Європейська Солідарність», депутата Бучанської міської ради Юрія Рибальченка з громадськістю Бучі та сіл, які входять в Бучанську міську територіальну громаду.

Наступного дня, у п’ятницю 10 вересня, можна зустрітися з головою депутатської фракції ЄС Катериною Українцевою.

Про зустрічі повідомили самі депутати на своїх сторінках у фейсбуці.

«Завтра чекаю бучанців у нас в офісі «Європейської Солідарності». Давайте обговоримо те, що хвилює Вас в Бучі та селах громади. Це можуть бути питання освіти, охорони здоров’я, соціальних виплат та пільг, благоустрій територій, житлово-комунальних послуг, розвитку інфраструктури чи підприємництва, відносин з міської владою тощо. Давайте разом працювати і створювати своє життя в рідній Бучанській громаді зручним та комфортним», - зазначив Юрій Рибальченко.

Катерина Українцева запропонувала бучанцям підготуватися до зустрічі з нею та заздалегідь оформити свої звернення.

«Найбільш ефективним є все ж таки, коли ініціатива депутата підкріплюється ініціативою безпосередньо громади. Тому, для того, щоби наша зустріч була максимально ефективною:
- підготуйте у письмовому або друкованому вигляді своє або колективне звернення на ім’я депутата Бучанської міської ради. В ньому необхідно стисло викласти проблему, скаргу або пропозицію. Якщо звернення колективне, то зібрати підписи тих громадян, які підтримують це звернення.
- до звернення додайте копії фотографій (наприклад - фотофакти порушень, проблеми з благоустрою територій тощо), відповіді від організацій та установ або іншу інформацію, яка може бути важливим додатком до Вашого звернення».

Зателефонуйте або напишіть повідомлення про своє питання, звернення чи пропозицію за номером: 096-160-01-21 (Viber/Telegram) та приходьте 9 та 10 вересня о 16.00 за адресою:

м. Буча, вул. Вокзальна, 76-Г, 3 поверх.

Як відомо, у Бучанській міській раді працюють шість депутатів від «Європейської Солідарності» - це Юрій Рибальченко, Катерина Українцева, Наталія Єфимович, Ольга Продан, Сергій Саврей та Мар’яна Матковська.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.