Tarasovsky Bucha

У Бучі впроваджують проєкт “Поліцейський офіцер громади”

Переглядів: 166Коментарі: 0
Новини регіону
У Бучі впроваджують проєкт “Поліцейський офіцер громади”

В Бучі розпочалося впровадження наступного етапу реформи Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там, повідомляє інформаційна агенція «Погляд».

Поліцейський офіцер громади – це той, хто завжди буде тут. «Я тут знаю всіх водіїв, я тут живу та працюю, я тут піклуюсь про дітей. Я завжди тут!» Такий основний меседж реформування системи.

Перший заступник Бучанського міського голови Тарас Шаправський детально зупинився на його головних завданнях, серед яких: орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Такий поліцейський від колишнього дільничного має відрізнятися тим, що буде прикріпленим лише до своєї територіальної громади і займатиметься вирішенням проблем лише цієї території, житиме в ОТГ, у якій працює та звітуватиме про свою роботу не лише перед керівництвом поліції, але й перед мешканцями ОТГ.

Кандидатури на конкурс подаватиме громада, також її представники будуть у складі конкурсної комісії разом із представниками правоохоронних органів та міжнародними партнерами.

Принагідно зазначимо, що проєкт охопить близько 30 тисяч маленьких міст України, в яких проживає 28 мільйонів громадян. Відбір кандидатів на посади поліцейських офіцерів громади здійснюється як серед діючих поліцейських, так і серед громадськості. Кандидатові потрібно подати анкету, пройти тестування, поліграф і співбесіду із залученням представників громади.

Джерело: Бучанська міська рада

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.