Tarasovsky Bucha

У Бучі відкрили «Академію спорту»

Переглядів: 40Коментарі: 0
Новини регіону
У Бучі відкрили «Академію спорту»

До Дня Незалежності у Бучі відкрили багатофункціональний спортивний комплекс «Академія спорту». Про це повідомляє Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

«З нагоди Дня Незалежності відбулася довгоочікувана подія - відкриття багатофункціонального спортивного комплексу «Академія спорту».
Вітаю всю Бучанську громаду, Київщину, адже такий спортивний магніт ми відкриваємо великою родиною в 30-у річницю відновлення незалежності, а тому емоції переповнюють. Переконаний, що не лише мене. А поруч і гордість за те, що маємо можливість запустити у роботу соціально орієнтований об’єкт завдяки синергіі дій громади, обласної та державної гілок влади, народних депутатів.
Приємно отримати вітання з цієї нагоди від міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова, міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта, президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.
Два мініполя для футболу, баскетбольний майданчик та ще кілька багатофункціональних майданчиків для занять різними видами спорту вже чекають майбутніх переможців», - написав Федорук у фейсбуці.

Детальніше про відкриття «Академіїї спорту» - у відео Бучанської міської ради

Раніше повідомлялося, що вартість будівництва «Академії спорту» становить 118 млн грн, з яких половина коштів надана в межах президентської програми «Велике будівництво», друга частина – профінансована з місцевого бюджету.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.