Tarasovsky Bucha

У Бучі перевірять екологію по вулиці Тарасівській

У Бучі перевірять екологію по вулиці Тарасівській

15 липня за розпорядженням Бучанського міського голови Анатолія Федорука утворено тимчасову комісію з обстеження стану навколишнього середовища та дотримання екологічного та санітарного законодавства на підприємствах, які працюють по вулиці Тарасівській, 32.

Про це повідомив депутат Бучанської міськради Юрій Рибальченко.

«15 липня при Бучанській міській раді розпорядженням міського голови була утворена тимчасова комісія, яка обстежить екологію в районі вулиці Тарасівської. Причиною цьому стала колективна скарга мешканців, яка надійшла до мене, як депутата міськради. Дякую Бучанському міському голові Анатолію Федоруку за оперативне реагування. Сподіваюся, що серйозних екологічних порушень та забруднення повітря від підприємств, які працюють на Тарасівській, комісія не виявить. І здоров’ю бучанців нічого не загрожує».

У листі депутату за підписом заступника голови Бучанської міської ради зазначено, що до комісії увійшли представники виконавчих органів ради, Державної екологічної інспекції Столичного округу, Бучанського відділу ГУ Держпродспоживслужби у Київській області та Ірпінського підрозділу Київського обласного лабораторного центру МОЗ України.

Раніше депутат Бучанської міськради Юрій Рибальченко повідомляв на своїй сторінці у фейсбуці про скарги мешканців Тарасівської щодо токсичних викидів та систематичного забруднення повітря на їхній вулиці.

*фото - офіційна сторінка Бучанської міської ради

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.