Tarasovsky Bucha

У Бучанській бібліотеці зберігається близько 80 тис книжок. Фото

Переглядів: 26Коментарі: 0
Новини регіону
У Бучанській бібліотеці зберігається близько 80 тис книжок. Фото

Про це повідомляє Голова Бучанської міської організації політичної партії "Європейська Солідарність", депутат міськради Юрій Рибальченко. Він разом із колегами по партії та фракції ЄС Наталією Єфимович та Ольгою Продан минулої п’ятниці відвідали Бучанську Публічну бібліотеку для дітей та дорослих.

"Близько 60 тисяч книжок для дорослих і 20 тисяч - для дітей. Таке джерело мудрості та величезний ресурс для самоосвіти і розвитку має наша рідна Бучанська Публічна бібліотека. Це, справді, розкішний простір для школяра, абітурієнта, студента та кожного, хто прагне знань. Тут - сучасний та затишний інтер’єр, є комп’ютери та інтернет. Цим книжковим капіталом опікуються керівниця Ірина Кирилишина та бібліотекар Олена Семенович. Минулого тижня із Наталією Єфимович та Ольгою Продан привітали їх із професійним святом, побажали усіх гараздів, зацікавлених і вдячних відвідувачів. Бібліотеці подарували найдавнішу Книгу людської мудрості - Біблію.
Читаймо більше книжок, друзі, бо вони для нас – найдобріші вчителі! Як казав Білл Гейтс: «У моїх дітей, звичайно, буде комп’ютер, але спочатку вони отримають книги", - написав Юрій Рибальченко на своєму фейсбуці.

Як відомо, Юрій Рибальченко – підприємець, депутат Бучанської міської ради та Голова «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.