Tarasovsky Bucha

Тварини - не клоуни: в Україні забороняють виступи тварин в цирках

Переглядів: 170Коментарі: 0
Новини регіону
Тварини - не клоуни: в Україні забороняють виступи тварин в цирках

В Україні до кінця 2020 року державні цирки відмовляться від вистав з тваринами. Про це заявив глава Мінкульту Володимир Бородянський, передає прес-служба Міністерства культури, молоді та спорту України.

Так, Національний цирк України передасть тварин приватному «Фельдман Екопарк», який знаходиться в Харкові.

Сьогодні був підписаний відповідний меморандум з екопарком. Згідно з документом, «Фельдман Екопарк» зобов'язався розміщувати тварин в умовах, "які відповідають вимогам кожного виду, доглядати за цими тваринами і надавати ветеринарну допомогу, вести реєстр тварин, що утримуються і звітувати про їх стан".

"Що стосується тварин, які перебувають у приватній власності, ми також готові разом з громадськими організаціями допомогти власникам тварин ці питання вирішити. Ми передбачили в меморандумі можливість для них долучитися до співпраці в рамках цього документа, але ми не маємо ні права, ні наміру втручатися в рішення, які приймуть власники ", - заявила заступник голови Мінкульту Ірина Подоляк.

Нагадаємо, 30 грудня міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив, що протягом 2020 року в державних цирках відмовляться від уявлень з тваринами. На даний момент в державних циркових підприємствах знаходяться 317 тварин. Серед них 96 тварин - на балансі ДП "Національний цирк України".

У березні в столиці заборонили пересувні цирки з тваринами. На даний момент, крім Києва, заборона на переїзні цирки підтримали Львів, Миколаїв, Дніпро, Луцьк та інші міста.

Відтак, в Україні, як і в усьому світі, посилюється рух за права тварин.

Зазначимо, що в багатьох країнах, зокрема, в Японії, Китаї, Німеччині, США та інших, в цирках почали робити вистави за використанням голограм тварин, глядачі від подібних шоу у неймовірному захваті, так само як і від шоу з живими тваринами. Тож, чекаємо, коли такі вистави почнуть відбуватися і в цирках нашої країни.

А як ви ставитися до заборони утримання цирками диких та свійських тварин?

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.