Tarasovsky Bucha

Триває реєстрація учасників фестивалю «Родинні скарби Ворзеля»

Переглядів: 84Коментарі: 0
Новини регіону
Триває реєстрація учасників фестивалю «Родинні скарби Ворзеля»

Оргкомітет ІІІ фестивалю «Родинні скарби Ворзеля» приймає заявки на участь від мешканців села до 19 серпня. Концерти та інші заходи фестивалю пройдуть 23 серпня у парку «Ворзель» та ЦК «Уваровский дім».

Фестиваль присвячений Дню Незалежності України, проходить за підтримки Бучанської міської ради, його метою є презентація талановитих творчих мешканців смт. Ворзель.

У програму включені наступні творчі напрями: література, музика, вокал, театр, дизайн одягу, фотомистецтво, кулінарія, образотворче та декоративне-ужиткове мистецтво.

«Уже втретє фестиваль родинної творчості під назвою «Родинні скарби Ворзеля» збере ворзельські сім'ї у родинне коло своїх земляків, які поділяться своїми талантами у різних видах мистецтва.
Започатковуючи проведення даного фестивалю, хотілось, щоб він став традиційним у рамках святкування Дня Незалежності України, щоб привернув увагу громади до цінностей сім’ї, кращих родинних традицій. А також- став чудовою нагодою для спілкування у колі талановитих і творчих земляків. Чекаємо на ваші заявки до 19 серпня», - повідомила депутатка Бучанської міської ради Лариса Федорук.

Заявки приймаються за телефоном 063 455 99 47.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.