Tarasovsky Bucha

Староста Бабинців та Буда-Бабинецької нагадав про штрафи за неприбрані подвір’я

Переглядів: 28Коментарі: 0
Новини регіону
Староста Бабинців та Буда-Бабинецької нагадав про штрафи за неприбрані подвір’я

Староста бучанських сіл Бабинці та Буда-Бабинецька Андрій Купраш, закликав мешканців упорядкувати свої прибудинкові території в рамках осіннього двомісячника благоустрою, який оголошено Бучанською міською радою, та нагадав про штрафи.

«З 22 вересня по 22 листопада оголошується двомісячник благоустрою в селищі Бабинці та селі Буда-Бабинецька.
Закликаю всіх власників будинковолодінь навести порядок біля своїх парканів та прибудинкових територій, а також в подальшому підтримувати цей порядок згідно правил благоустрою території Бучанської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених рішенням Бучанської міської ради № 5004–80–VII від «25» червня 2020 року.
Сподіваюся на ваше розуміння, що в подальшому не призведе до штрафів та конфліктних ситуацій з інспектором по благоустрою Бучанської міської ради та поліцейським офіцером громади» - зазначив Андрій Купраш.

Наприкінці вересня Бучанська міська рада повідомляла про те, що на території Бучанської міської територіальної громади з 22 вересня до 22 листопада триває осінній двомісячник з благоустрою та санітарної очистки відповідно до рішення виконкому.

«Утворено міський штаб з питань його організації та проведення, який очолює Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Керівники підприємств, організацій, установ, дошкільних та шкільних закладів, керівники торговельної мережі, жителі приватного сектору повинні виконати комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме - благоустрою міста, санітарній очистці лісосмуг уздовж доріг, прилеглих територій до будівель, закладів освіти, культури, медицини, житлового фонду міста.
Серед завдань – прибрати парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, вулиці міста, ліквідувати стихійні сміттєзвалища», - сказано у повідомленні Бучанської міської ради і зазначено, що на засіданні виконавчого комітету Бучанської міської ради в листопаді-грудні буде проаналізовано хід виконання даного рішення у всіх населених пунктах громади.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.