Tarasovsky Bucha

Спорткомплекс у Бучі все-таки добудують

Переглядів: 424Коментарі: 0
Новини регіону
Спорткомплекс у Бучі все-таки добудують

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook Бучанський міський голова Анатолій Федорук, спортивний об’єкт буде добудовано в рамках ініціативи Президента України "Національний проєкт "Велике будівництво".

Для завершення будівництва необхідно 36 млн 518 тисяч гривень. 29 мільйонів гривень на добудову комплексу передбачено виділити з обласного бюджету, та 7 мільйонів гривень з міського. Також плануються провести роботи з утеплення школи №2. Передбачається, що всі роботи з добудови комплексу буде завершено до осені. На сьогодні рівень готовності становить 30%.

«Шановне товариство! Маю чудову новину – нашій громаді підтвердили фінансування на добудову спорткомплексу в Бучі поруч з сш №2, що по вулиці Шевченка. Тож маємо всі шанси закінчити об‘єкт уже в цьому році.
Про це можна впевнено заявляти, бо проєктом змін до обласного бюджету Київської області передбачено 29 мільйонів гривень на його добудову. Невдовзі розпочнуться роботи на території спорткомплексу, який тривалий час простоював без фінансування.
Одночасно залучаємо й кошти міського бюджету в сумі 7 мільйонів гривень + утеплення самої школи. Оскільки загальний кошторис добудови об’єкта в нинішніх цінах становить понад 36 млн 518 тис.грн, то запланованих коштів майже достатньо, щоб закінчити спорткомплекс до осені. Попри те, що рівень готовності нині становить лише 30%.
Важливий для громади об’єкт буде добудовано в рамках ініціативи Президента Володимира Зеленського “Національний проєкт “Велике будівництво”, метою якого є масштабна розбудова інфраструктури України. До переліку соціально важливих об’єктів потрапив і наш довгобуд.
Вдячний Київській обласній державній адміністрації, нашому депутату Ользі Василевській-Смаглюк та депутатам Київської обласної ради за підтримку цього важливого для регіону інфраструктурного проєкту.
Переконаний, що після відкриття сучасного спортивного комплексу Бучанська громада стане базовим центром Київщини для підготовки спортсменів та проведення змагань з волейболу, баскетболу, тенісу, гандболу, міні-футболу, дзюдо, вільної боротьби, боксу та інших видів спорту.» - пише на своїй сторінці Анатолій Федорук.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.