Tarasovsky Bucha

Сьогодні в Бучі вручили почесні нагороди «Мати-Героїня» двом нашим землячкам

Переглядів: 50Коментарі: 0
Новини регіону
Сьогодні в Бучі вручили почесні нагороди «Мати-Героїня» двом нашим землячкам

Сьогодні в Бучі нагородили почесним званням "Мати-Героїня" двох мешканок нашої ОТГ.

Указом Президента України почесне звання "Мати-Героїня" присвоєно бучанкам Олені Олександрівні Павловській і Оксані Анатоліївні Кручко. Окрім нагороди, їм була надана матеріальна допомога у розмірі близько 18 тис.грн.

Так, мер Анатолій Федорук відкриваючи чергову сесію міської ради привітав Героїнь і висловив слова шани та гордості за жінок, які не лише виховують кожна по п'ять діток, а і діляться своїм добрим серцем із тими, хто цього потребує. Зокрема, ці енергійні жінки працюють у територіальному центрі управління праці і соціального захисту БМР. Вони надають психологічну, соціальну та побутову допомогу всім, хто її потребує, хоча самі часто мають життєві складнощі. Наприклад, Олена Павловська нині виховує дітей сама, а в сім'ї Кручко старша донька має 3-тю групу інвалідності.

Втім, жінки сповнені позитивних емоцій і надій на краще, тож працюють у службі соцзахисту не випадково. Наприклад Олена Павловська розповіла, що мріє організувати центр підтримки жінок, що опинилися в скрутних життєвих обставинах, і вже шукає однодумців для запуску цього проєкту.

Ми приєднуємося до привітань і пишаємося такими сильними та щирими жінками, які живуть поруч з нами!

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.