Tarasovsky Bucha

Сьогодні гривні - 25 років

Переглядів: 85Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Сьогодні гривні - 25 років

Сьогодні виповнюється 25 років національній валюті України – гривні. 2 вересня 1996 року в Україні розпочалася грошова реформа і введена в обіг гривня та її сота частина – копійка. Голова «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ, депутат міськради Юрій Рибальченко закликав українців берегти свою національну валюту.

«Для будь-якої держави в світі міцна національна одиниця – це показник здорової політичної ситуації та економічної стабільності. В таких умовах впевнено працює бізнес, оновлюється інфраструктура, створюються нові робочі місця, збільшуються бюджети, фінансується соціальна сфера. І покращується добробут людей.
Ослаблення національної валюти – це ризики для бізнесу, ріст цін на продукти та енергоносії, дефіцити бюджетів, малі зарплати та пенсії. І загроза бідності для людей.
Україна та кожна громада потребують міцної ГРИВНІ. І це залежить не тільки від політиків та державних менеджерів, а й від кожного українця.
Кожен із нас повинен сумлінно працювати і сплачувати соціальні внески та податки в бюджети своєї громади. Лише так ми зможемо забезпечити собі та своїм дітям гідний рівень життя, нашим громадам – розвиток, а Україні - процвітання.
Бережімо ГРИВНЮ, українці! Вона для нас точно рідніша за долар чи євро», - зазначив політик.

Нещодавно Юрій Рибальченко опублікував відеорепортаж зі святкування 30-річчя Незалежності України в Бучі в мікрорайоні Тарасівський.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.