Tarasovsky Bucha

Соцдослідження SOCIS: розрив у рейтингу між Зеленським та Порошенком – 8%

Переглядів: 32Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Соцдослідження SOCIS: розрив у рейтингу між Зеленським та Порошенком – 8%

У Зеленського найбільший антирейтинг, а розрив із Порошенком у другому турі скоротився до 8% – соцдослідження.

Про це повідомляє інтернет-сайт «Обозреватель».

Президент Володимир Зеленський має найбільший антирейтинг серед політиків. А його рейтинг всього за місяць знизився на майже на 7%.

Такі дані соціологічного опитування компанії SOCIS, проведеного з 29 жовтня по 4 листопада. Як відомо, вперше про це повідомив Центр Разумкова, який зафіксував найвищий антирейтинг Зеленського у дослідженні, опублікованому 1 листопада 2021 року.

За даними SOCIS, за Зеленського за жодних обставин не проголосують 29,3%. В опитуванні Центру Разумкова антирейтинг Володимира Зеленського склав 31,9%.

56,6% проти того, щоб Володимир Зеленський балотувався на другий термін. Лише 25,8% підтримують таке рішення. 8,9% вважають, що до наступних виборів ще багато часу, стільки ж (8,8%) відмовились від відповіді.

На виборах президента за Володимира Зеленського готові голосувати 18,6% від усіх опитаних. За Петра Порошенка – 12,6%.

Суттєво відстають від лідерів Юрій Бойко (8,2%), Юлія Тимошенко (7,8%), Дмитро Разумков (4,5%), Євгеній Мураєв (4,0%). Інші кандидати мають значно меншу підтримку.

У порівнянні з вереснем 2021 року рейтинг Володимира Зеленського знизився на майже на 7%, констатують соціологи.

У другому турі розрив між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком у порівнянні з виборами у 2019 році скоротився з 49% до 8%. Якби вибори відбулися найближчої неділі, за Зеленського готові проголосувати 53,9% тих, хто визначився і піде голосувати. За Петра Порошенка 46,1%.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.