Tarasovsky Bucha

«Сісти» за 2500 доларів. В Ірпені затримали посадовця-хабарника

Переглядів: 141Коментарі: 0
Новини регіону
«Сісти» за 2500 доларів. В Ірпені затримали посадовця-хабарника

Посадовця Державної фіскальної служби затримано за 2500 доларів хабара. Як повідомила прес-служба прокуратури міста Києва, посадовця ГУ ДФС у Київській області затримано на одержанні неправомірної вигоди в сумі 2500 доларів США.

Викрито службову особу Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ ГУДФС у Київській області під час одержання неправомірної вигоди від приватного підприємця. Слідчі дії велися прокуратурою міста Києва спільно зі слідчим управлінням ГУНП у Києві та працівниками Управління стратегічних розслідувань в Києві Департаменту стратегічних розслідувань НП України

Затримання корупціонера сталося на території адміністративної будівлі Ірпінської ОДПІ ГУДФС у Київській області в м. Ірпінь. Спіймали «на гарячому»: після отримання від приватного підприємця грошових коштів в розмірі 2 500 доларів США. Кошти він взяв за обіцянку не вживати заходів з примусового стягнення податкового боргу, в тому числі не проводити опис та накладання арешту на майно підприємства.

Хабарник обіймав посаду ревізора-інспектора Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ ГУДФС у Київській області.

На теперішній час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, вирішується питання про повідомлення про підозру та обрання затриманому запобіжного заходу.

Фото: https://www.unn.com.ua

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.