Tarasovsky Bucha

Сильний вітер та мороз. В Україні продовжується похолодання

Переглядів: 184Коментарі: 0
Новини регіону
Сильний вітер та мороз. В Україні продовжується похолодання

У четвер, 21 листопада, в День гідності і свободи, над країною зіткнеться західний циклон з північно-східним антициклоном, синоптики попереджають, що погода очікується несприятливою.

«Іноді дивуєшся неймовірним збігами і знакам, які припадають на певний період. Свідомим людям не потрібно пояснювати, що за день 21 листопада. Україна якраз завтра потрапляє в зону протистояння циклону із заходу і антициклону зі сходу, а скоріше, з північного сходу. Наслідком такого протистояння буде несприятлива погода», - прогнозує синоптик Наталія Діденко. За її словами, сьогодні вітер може посилюватися до штормового, і «температура комфорту» буде на 2-5 градусів нижчою за реальну.

Найближчої ночі в країні очікується від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла. На сході буде холодніше - вночі очікується 3-8 градусів, а на заході - до + 3 + 7 градусів.

На Київщині 21 листопада істотних опадів не очікується. Прогнозується сильний південно-східний вітер. Температура повітря найближчої ночі - близько нуля, вдень - до +1 + 3 градусів, а ввечері - до -1-4 градусів. Така температура у поєднанні з сильним вітром означає, що може бути дуже холодно, наголошують синоптики.

«Але це ні в якому разі не означає, що все не безнадійно і незатишно. Тому що нас - багато, і нас, як відомо, не подолати…», - пише Наталія Діденко на своїй сторінці у Фейсбуці. Наша редакція також поділяє оптимізм синоптика.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.