Tarasovsky Bucha

Сільгоспвиробникам Київщини виплатять державні компенсації

Переглядів: 65Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Сільгоспвиробникам Київщини виплатять державні компенсації

В Київській області триває прийом заявок від підприємців-виробників сільськогосподарської продукції щодо компенсації витрат у садівництві. Про це говориться у повідомленні КОДА.

Обласна комісія з прийняття рішень щодо компенсації витрат у садівництві, виноградарстві та хмелярстві при Київській облдержадміністрації до 30 вересня приймає заявки на державну фінансову підтримку від суб’єктів господарювання Київської області.

Комісія розглядатиме документи щодо компенсації витрат (без урахування податку на додану вартість), здійснених у період з 1 жовтня попереднього року по 30 вересня поточного року на:

  • придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю - у розмірі до 80 відсотків здійснених витрат (після проведення ними садіння або ремонту насаджень);
  • проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення - у розмірі до 50 відсотків здійснених витрат (після завершення монтажних робіт);
  • закупівлю техніки, механізмів та обладнання (зокрема іноземного виробництва, які не виробляються в Україні) для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві згідно із затвердженим Міністерством аграрної політики та продовольства України переліком такої техніки, механізмів та обладнання, - у розмірі до 30 відсотків їх вартості.

Додаткову інформацію щодо участі у державній програмі суб’єкти господарювання можуть отримати в управлінні агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1, к.306), за телефонами (044)234-45-87, 050-016-11-67, електронна адреса 2344587@ukr.net.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.