Tarasovsky Bucha

«Щоби знизити податки в Україні, необхідно зайти у владу років на десять», - Юрій Рибальченко

Переглядів: 36Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
«Щоби знизити податки в Україні, необхідно зайти у владу років на десять», - Юрій Рибальченко

Економічний розвиток України стримує часта зміна влади та урядів – вважає Голова Бучанської міської організації «Європейська Солідарність», депутат міськради Юрій Рибальченко.

Про це він сказав в прямому ефірі ток-шоу «Погляд на головне» на телеканалі «Погляд», який був присвячений питанням наповнення місцевих бюджетів, податкам та умовам ведення бізнесу в Україні.

«Щоби забезпечити економічний розвиток і знизити податки в Україні, необхідно розробити ефективну стратегію дій та зайти у владу років на 10, щоби встигнути реалізувати її. Спочатку виплатити борги, а потім почати інвестувати в економіку. Як у бізнесі – взяв кредит, віддав кредит, а далі зароблені кошти спрямовуєш на розвиток. У нас, на жаль, приходять у владу і розпочинають з того, що віддають борги, а віддавати, як правило, нема чим, доводиться піднімати податки», - зазначив Юрій Рибальченко.

Він також зазначив, що сьогодні влада не сприяє і не допомагає підприємцям, а скоріш бачить в них злочинців, які приховали податки або ще щось порушили. Але, здебільшого, це не так.

Не дивлячись на складні умови ведення бізнесу в Україні, Юрій Рибальченко порадив підприємцям не втрачати своєї мотивації, продовжувати сумлінно працювати, чесно платити податки і створювати нові робочі місця. А також бути небайдужим до політики, цікавитися роботою місцевої влади, уважно ставитися до виборів і обирати гідних представників громади у виконавчу та законодавчу владу.

Як відомо, Юрій Рибальченко є підприємцем та займається будівництвом житлової та комерційної нерухомості на території Бучанської міської територіальної громади.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.