Tarasovsky Bucha

Що сталося з озером Сапсаїв Став біля Києва?

Переглядів: 953Коментарі: 0
Новини регіону
Що сталося з озером Сапсаїв Став біля Києва?

Жителі села Горенка, що під Києвом, б’ють на сполох. Вода в одному з найглибших та найблакитніших озер Київщини, яке ще за часів СРСР утворилося внаслідок провалу кар’єру, вода з невідомих причин придбала неприродній бірюзовий колір.

Місцеві мешканці підозрюють, що вода забарвилася через несанкціоновані скиди в озеро якихось хімічних речовин або фарби.

Про це стало відомо з повідомлення на сторінці загальнодоступної групи "Горенка" на сторінці в соцмережі Facebook.

Учасники групи опублікували фотографії озера, на яких видно, що вода в озері має не природний бірюзовий відтінок, а на береговій смузі залишилися кольорові бірюзові сліди.

У коментарях до повідомлення учасниця групи Тетяна Лавріна зазначила, що ще 11 листопада зверталася з цього приводу до Київської горгосадмінітрацію (КМДА), до першого заступника Департаменту міського благоустрою КМДА Тараса Панчи, а також до КП "Плесо". За її словами, ще на початку листопада 2019 року вода в цьому озері змінила колір на абсолютно неприродний зелений (бірюзовий) відтінок. З листування у Фейсбуці можна зробити висновки, що звернення взято до уваги та розгляду. При цьому місцеві жителі активно дискутують щодо питання, чи дійсно в озеро було здійснено несанкціонований злив, який і змінив колір води. Вона також зазначила, що недалеко від цього озера розташований всеукраїнський дитячий табір "Артек".

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.