Tarasovsky Bucha

Сесія Бучанської міськради: важливі рішення, прийняті депутатами 26 серпня

Переглядів: 64Коментарі: 0
Новини регіону
Сесія Бучанської міськради: важливі рішення, прийняті депутатами 26 серпня

Сьогодні відбулася 16 сесія Бучанської міської ради. Публікуємо основні рішення, які були прийняті депутатами на сьогоднішньому засіданні.

За поданням громади та організацій до 120-річчя Бучі присвоєно звання «Почесний громадянин міста Буча» Павлу Білошицькому та Галині Ситник. До бучанської книги Пошани внесено Сергія Пирча та Віктора Сєткіна.

Затверджений План дій сталого енергетичного розвитку та клімату Бучанської міської територіальної громади до 2030 року. Цей план розроблений в рамках Угоди мерів – загальної ініціативи Європейського Союзу за участю місцевих та регіональних органів влади, які беруть на себе зобов’язання підвищити енергоефективність та використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях, а також до 2030 року зменшити викиди СО2 щонайменше на 30%.

Внесені зміни до рішення міськради про ставки та пільги земельного податку. Депутати фракції «Європейської Солідарності» зверталися до керівництва Бучанської міської ради та депутатського корпусу з проханням зменшити прийняті у червні цього року ставки зі сплати земельного податку для ОСББ, приватних садівництв та домогосподарств.

Бюджетні рішення.

Затверджено прогноз бюджетних надходжень та видатків на 2022-2024рр, зміни до міського бюджету – з доходами та видатками та рішення про виконання місцевого бюджету за І півріччя 2021 р. (по загальному фонду – з доходами у 355,4 млн грн та видатками 258,5 млн грн, по спецфонду – з доходами 61 млн грн та видатками 59,8 млн грн.

Затверджено інформацію про фінансування місцевих програм у І півріччі цього року. Зокрема, у сфері культури – на проведення святкових культурно-масових заходів, у соціальній сфері – для надання матеріальної допомоги потребуючим мешканцям громади, учасникам АТО/ОСС та їхнім сім’ям, дітям з інвалідністю, на відшкодування проїзду пільговикам на автомобільний та залізничний транспорт; у сфері благоустрою територій – на освітлення вулиць, придбання комунальної техніки, у сфері спорту - на проведенння спортивних програм, в освіті – на підтримку шкіл та садочків тощо.

Прийнято рішення про прийняття субвенції з державного бюджету. Зокрема, 3 млн грн для будівництва зони відпочинку біля озера у селі Мироцьке по вул. Шевченка, а також 3,5 млн грн на реконструкцію фонтану в Бучі на Київській площі.

Також прийняте рішення про надання видатків до Київської обласної ради на співфінансування закупівлі телемедичного обладнання для амбулаторій Блиставиці, Ворзеля, Луб’янки, Мироцького.

Земельні питання комунального та соціального значення.

Виділені земельні ділянки на будівництво свердловин у Ворзелі по вул. Кичеївська та Л. Українки, для будівництва скверу в Луб’янці по вул. Шевченка, зони відпочинку у Бабинцях. Депутати надали земельні ділянки для будівництва житла шістьом учасникам АТО/ООС - двом у селищі Лубянка та чотирьом у місті Буча. У користування «ДТЕК Київські регіональні електромережі» передані в оренду ділянки для обслуговування трансформаторних підстанцій.

Як відомо, в Бучанській міській раді працює 33 депутати на чолі з Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком та секретарем ради Тарасом Шаправським.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.