Tarasovsky Bucha

Сесія Бучанської міськради 29 липня. Основні рішення

Переглядів: 73Коментарі: 0
Новини регіону
Сесія Бучанської міськради 29 липня. Основні рішення

Депутат Бучанської міської ради, голова «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ Юрій Рибальченко повідомив про основні рішення, які були прийняті сьогодні на сесії.

«Разом зі своїми колегами по фракції Катериною Українцевою, Наталією Єфимович, Сергієм Савреєм, Мар'яною Матковською взяли участь у сьогоднішній сесії Бучанської міської ради. Хочемо повідомити про головні для громади рішення.
Сьогодні ми з колегами присвоїли звання «Почесний громадянин с. Луб’янка» Тетяні Камаєвій. Вітаємо Тетяну Іванівну та дякуємо їй за її активну позицію, діяльність та значний внесок у розвиток села», - написав він у своєму фейсбуці.

Депутат повідомив, що надзвичайно важливим було обговорення роботи КП «Ірпіньводоканал» у місті Буча та селах Бучанської ОТГ. Заступник керівника підприємства Михайло Печенєвський розказав про плани розвитку мереж та підвищення якості водопостачання. Зокрема, підприємство готується побудувати нові станції очищення води по вул. Л. Українки у Ворзелі та по вул. Тарасівській у Бучі, а також пробурити кілька нових свердловини на території нашої громади. За рішенням сесії, найближчим часом КП «Ірпіньводоканал» запропонує на розгляд депутатів більш детальний план заходів по підвищенню надійності водогону, поліпшенню тиску та покращенню якості води в ньому.

У бюджетних рішеннях депутати виділили додаткові кошти на Програму соціально-економічного розвитку Бучанської міської територіальної громади на 2021-2023 рр.. Ці кошти будуть спрямовані на різні сфери життєдіяльності громади.

Зокрема, у сфері благоустрою - на капітальні ремонти вуличного освітлення, придбання комунальної техніки, озеленення бучанських вулиць, ремонт системи поливу в с. Синяк та реконструкцію фонтану у Бучанському міському парку.

У сфері освіти – на будівництво двох садочків на 75 місць у селах Бабинці та Синяк, на капремонти груп ДНЗ у Мироцькому, реконструкцію Бучанської ЗОШ№2, на ремонти актової зали у Здвижівці, харчоблоку та навчальних приміщень в Синяківському хіміко-технологічному ліцеї.

У сфері охорони здоров’я – на будівництво амбулаторії у Бабинцях та капремонт Ворзельської амбулаторії.

У сфері культури та спорту – на будівництво нового стадіону «Ювілейний» по вул. Парковій у Бучі, а також на розробку проекту капремонту спортивної зали Гаврилівського будинку культури «Полісся».

У сфері соціального захисту населення та надання адміністративних послуг виділені кошти на ремонти трьох адміністративних будівель та будівництво ЦНАПу у селі Синяк.

Також Рибальченко повідомив, що найближчим часом у Бучі запрацюють служби нещодавно створеної Бучанської районної ради (БРР). На сесії депутати проголосували за передачу в оренду комунальних нежитлових приміщень для розміщення підрозділів БРР.

На сесії депутати розглянули два екологічні питання, які турбують мешканців Бучанської громади.

«Ми з колегами прийняли рішення про інвентаризацію зелених насаджень на території Бучанської ОТГ. Після цих заходів кожне деревце у Бучі та селах буде на контролі у всієї громади. Також за ініціативи колег буде проведена фітопатологічна експертиза урочища «Березовий гай» у Ворзелі. Є надія, що фахівці невдовзі розберуться в причинах захворювання дерев та кущів у заказнику «Ворзельський», - розказав Рибальченко та висловив сподівання, що громада схвалить ці рішення.

Як повідомлялося раніше, сьогодні відбулася 15 сесія восьмого скликання Бучанської міської ради. В ній прийняли участь 30 депутатів на чолі із секретарем ради Тарасом Шаправським.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.