Tarasovsky Bucha

Сергій Жадан та Клівленд Воткіс у Бучі 5 жовтня

Переглядів: 618Коментарі: 0
Афіша
Сергій Жадан та Клівленд Воткіс у Бучі 5 жовтня

5 жовтня 18:00 Бучанський міський парк вул. Інститутська, 54, м. Буча Міжнародний фестиваль «Парк мистецтв». Вхід вільний за умови реєстрації https://cutt.ly/swGAjGA. Кількість місць обмежена!

Тому просимо вас пройти коротку реєстрацію, щоб гарантувати собі місце у літньому театрі.

Програма:

18:00 – Сергій Жадан читає вибрані поезії у супроводі джазового піаніста Олексія Боголюбова

19:00 – Клівленд Воткіс із програмою VocalSuite (Великобританія)

Сергій Жадан — український поет, письменник, перекладач, культурний та громадський активіст. Людина, яка загалом не потребує представлення. Лауреат численних українських та міжнародних літературних премій, перекладений на 30 мов світу. Його називають «рок-зіркою» сучасної літератури та совістю нації. На фестивалі в Бучі Сергій Жадан читатиме вибрані поезії у супроводі відомого джазового піаніста Олексія Боголюбова.

Клівленд Воткіс (Cleveland Watkiss) — неперевершений вокаліст-віртуоз із Лондона, визнаний кращим джазовим співаком Великобританії численними преміями та авторитетними виданнями, зокрема: Guardian Jazz Awards, Evening Standard, Parliamentary Jazz Award, London Jazz Award, MOBO, MBE Award. Він є солістом опер, бенд лідером джазових ансамблів, учасником міжнародних фестивалів та концертів у всіх куточках світу, професором кількох коледжів, відомим педагогом та беззаперечною зіркою джазової сцени Великобританії та світу.

Вперше в Україні зі своєю сольною програмою VocalSuite. VocalSuite — це неповторна вокальна імпровізація а-капела, яка вбирає атмосферу місця, настрій та інтерактивність аудиторії — і створює шоу тут і тепер. Клівленд Воткіс одним лише голосом поєднує гармонію контрапункту, електроніку, брейк-біт і бас-лінії для приголомшливого ефекту, малюючи унікальний оркестровий звуковий пейзаж прямо на очах у глядачів. Своїм голосом він стелить безшовне полотно музичних зв’язків між культурами Африки, Америки та Європи.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.