Tarasovsky Bucha

Секретар комісії з гуманітарних питань оприлюднила інформацію про те, як забезпечується Бучанський ліцей №9

Секретар комісії з гуманітарних питань оприлюднила інформацію про те, як забезпечується Бучанський ліцей №9

Продан Ольга, депутатка від фракції «Європейська Солідарність» та секретар гуманітарної комісії у Бучанській міській раді оприлюднила відповідь відділу освіти на її звернення та розповіла про те, як забезпечуються потреби Бучанського ліцею №9 та його учнів.

«У відповіді на моє звернення щодо забезпечення потреб навчальних закладів бучанської громади та недопущення булінгу, зокрема, Бучанського ліцею №9, відділ освіти БМР повідомляє наступне:
  • кошти на поточні ремонти закладів загальної середньої освіти були виділені в повному обсязі та доведені до розпорядників коштів;
  • кошти на капітальні ремонти виділяються на підставі проектно-кошторисної документації;
  • підручники, яких не вистачає, замовили;
  • запити щодо потреб, які надходили від керівників закладів загальної середньої освіти, були виконані відповідно до норм чинного законодавства;
  • камери відеоспостереження були встановлені будівельною компанією при будівництві будівлі Бучанського ліцею №9;
  • за результатами засідань батьківського активу та педагогічної ради було винесено ухвалу про інформування батьківської громадськості про можливість встановлення додаткового відеоспостереження за рахунок батьківських коштів;
  • з посиланням на свої Накази №210-О “Про заборону збору коштів з батьків учнів та вихованців закладів освіти” від 30.08.2018 та №101-О від 05.04.2021 наголошує, що учасникам освітнього процесу та представникам батьківської громадськості заборонено збір готівкових коштів з батьків учнів закладів освіти для вирішення фінансових питань у закладах освіти; також заборонено на території закладу розповсюдження фінансових документів благодійних фондів серед батьків здобувачів освіти.
Хочу додати, що керівникам закладів освіти важливо вчасно формувати та подавати запити щодо потреб своїх закладів. В незалежності від бажань батьківського активу, керівники мають пам’ятати, що відповідальними за те, що відбувається в навчальному закладі, насамперед, є вони.
Про фінансові документи благодійних фондів - це, взагалі, окрема тема. Чому заборонено їх розповсюдження, не зрозуміло. Якщо вже діяльність благодійних фондів ведеться, то звітувати і оприлюднювати фінансові документи - це обов’язкова умова їх прозорої роботи. І будь-які благодійні внески є добровільними.
Батьки, коли хочуть покращити умови, в яких навчається їх дитина, спершу мають звернутися до директора щодо потреб закладу», - зазначила Ольга Продан.

Продан Ольга Леонідівна - секретар комісії з гуманітарних питань, яка займається напрямками охорони здоров’я, освіти, культури, духовності, молодіжної політики, спорту, цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій. В її округ у місті Буча входять будинки 11-19 по бульвару Богдана Хмельницького, будинки 87-а, 89-89а, 91-101, 103-113, 115 по вул. Києво-Мироцька, вулиці Першотравнева, П. Дорошенка, М. Залізняка, Ковельська, Є. Патона, Мічуріна. Депутатка також працює з мешканцями сіл, які входять у Бучанську міську територіальну громаду.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.