Tarasovsky Bucha

Розклад сеансів в кінотеатрі «Перун» та огляд фільму «Людина-невидимка»

Переглядів: 545Коментарі: 0
Афіша
Розклад сеансів в кінотеатрі «Перун» та огляд фільму «Людина-невидимка»

Фантастичний фільм жахів «Людина-невидимка» знятий за однойменним романом Герберта Уеллса, виданим в далекому 1897 році.

Роман розповідає про долю англійського вченого-медика, а згодом фізика Гріффіна, який винайшов апарат, що робить людину невидимою (і, одночасно з цим, препарат, що знебарвлює кров). Втім, для повної невидимості людина має бути альбіносом, яким Гріффін і був. Гріффін не хотів завчасно оприлюднювати своє відкриття, щоб пізніше створити ще більшу сенсацію. Однак обставини склалися так, що через матеріальну скруту він не міг продовжувати свою роботу. Але у нього з'явилася ідея «зникнути» і почати абсолютно нове життя в якості невидимки…

Глядачі знають цей сюжет, адже його вже кілька разів екранізували - в 1934 році і двічі в 1984 - в СРСР і Великобританії.

Творці фільму позиціонують його як рімейк стрічки 1934 року. Про початок роботи над проектом оголосили ще у 2007 році. Тоді найняли для написання сценарію Девіда Гойер («Темний лицар», «Темний місто», «Людина зі сталі»). У 2016-му стало відомо, що сценариста замінили, а на головну роль розглядається Джонні Депп. У січні 2019 року з’явилося повідомлення, що Депп більше не претендує на роль. Стати сценаристом і режисером стрічки запросили Лі Воннелла, більше відомого як актора, сценариста і продюсера. Це третя його робота на великому екрані в якості режисера.

Сюжет розгортається навколо головної героїні стрічки Сесілії Касс (Елізабет Мосс). Дівчина повертається до нормального життя після самогубства свого колишнього хлопця. Однак її не покидає відчуття того, що Гріффін (Олівер Джексон-Коен) насправді живий і знаходиться десь поруч…

Рік: 2020

Країна: Австралія, США

Мова: українська (дубльована)

Жанр: жахи, фантастика, бойовик, трилер, драма

У головних ролях: Елізабет Мосс, Сторм Рейд

Режисер Лі Уоннелл

Сценарист Лі Уоннелл, Герберт Джордж Уеллс

Розклад сеансів в кінотеатрі «Перун» та огляд фільму «Людина-невидимка»

Зал 1

10:00 Пухнасті бешкетники

11:30 Поклик пращурів

13:30 Поклик пращурів

15:30 Їжак Сонік

17:30 Їжак Сонік

19:30 Людина-невидимка

22:00 Людина-невидимка

Зал 2

10:00 Хижі пташки

11:55 Казки магічного міста: Дерево бажань

13:40 Людина-невидимка

16:00 Людина-невидимка

18:20 Поклик пращурів

20:15 Черкаси

22:15 Черкаси

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.